Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Карпатські пустощі (програма)

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • Карпатські пустощі (програма)

    [FONT=Times New Roman]Шановні Пані і Панове, Шановне Товариство.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]Нарешті [/FONT][FONT=Times New Roman]вдалося написати програму [/FONT][FONT=Times New Roman]унікальн[/FONT][FONT=Times New Roman]ого[/FONT][FONT=Times New Roman] дійств[/FONT][FONT=Times New Roman]а[/FONT][FONT=Times New Roman] – Карпатські пустощі. [/FONT][FONT=Times New Roman][/FONT]
    [FONT=Times New Roman] препрашам за затримку у викладенні програми в цілий тиждень, але були об’[/FONT][FONT=Times New Roman]єктивно[/FONT][FONT=Times New Roman]-[/FONT][FONT=Times New Roman]суб’єктивні на т[/FONT][FONT=Times New Roman]е[/FONT][FONT=Times New Roman] причини[/FONT][FONT=Times New Roman]. Та й Божества Карпатські перевіряли на міцність![/FONT]
    [FONT=Times New Roman]Отже, все почнеться ще в в пятницю, коли частина оранізаторів буде відправлено в Карпати, даби почати зстрічати тих із Вас, хто приїде власними фірами зраненька. Відразу напишу: http://www.karpaty.info/ru/uk/lv/sk/volosyanka/hotels/skelya/ саме тут ми будем на Вас чекати.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]Для другої хвилі приїжджаючих залізницею, потягом Київ-Ужгород (до станції Славське), по-перше, прохання обовязково повідомити про це, кинувши вісточку Волху, або Артему, або мені (щоправда таке прохання для усіх гостей та учасників) , по-друге, залишити номери Ваших поштових голубів та інших магічних пристроїв (аська, пейджер, е-мейл, телефоні - зарядіть їх перед відправленням, будь-ласка,-). А тут вже ми з гуцульскими фірами (ГАЗ-66) доставимо до місця.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]А для тих хто ще в четвер або в п’[/FONT][FONT=Times New Roman]ятницю приїде до [/FONT][FONT=Times New Roman]С[/FONT][FONT=Times New Roman]лаветного [/FONT][FONT=Times New Roman]М[/FONT][FONT=Times New Roman]іста Лева[/FONT][FONT=Times New Roman], буде складено індивідальну програму добирання. Але знову ж таки, попередьте, хто саме збирається піти таким шляхом, про потребу забронювати квартиру або місця для ночівлі у гостиннох Волха та Астри.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]Переходячи до самого міроприємста:[/FONT][FONT=Times New Roman][/FONT]
    [FONT=Times New Roman]День перший (12-09-2009, субота)[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]З самого ранку і до 14.00[/FONT][FONT=Times New Roman] зустрічаємо, вітаємо, селимо гостей.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]- «Як гуцули вітають гостей» [/FONT]
    [FONT=Times New Roman]14.00 – 15.00[/FONT][FONT=Times New Roman] – легка перекуска. Канапки (з ковбасками, сиром, салом, смальцем), овочі, хмільні та не хмільні трункі.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman] - «Як смакує карпатська перекуска із фронтовими «50», котрі п’ються на 3 рази по 15 грам, а 5 іде жидам або древньоруським богам.»[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]Також знайомство і представлення один одному.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]А от о 15.00[/FONT][FONT=Times New Roman] почнуться показово-ритально-розважальні дійства:[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]Вступ від карпатського Вовка та історичний екскурс від гуцулки Ксені
    - «Як мавка лісова розважається із жертвою в тенетах» (бондаж)
    - «Як мольфар виганяє нечисту» (порка)[/FONT]

    [FONT=Times New Roman]- «Гуцульські захисні візерунки (наносяться на оголене тіло), для насолоди очей та відвертання від себе нечистих»[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]- «Як виглядають карпатські тортури (плей пірсинг та віск)[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]- Несподівака («А тема то і тут присутня») від карпатського Вовка та гуцулки Ксені[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]- Вільна програма «і ми не ликом шиті»[/FONT]
    [FONT=Times New Roman] [/FONT]
    [FONT=Times New Roman]18.00-19.00[/FONT][FONT=Times New Roman] – запрошуємо до ватри, де вже будеть готуватись: куліш, голонки, перекуски. А на столі плящинка самогонки, натурально-справжня медовуха, карпатське вино, пиво. (Але от яке прохання - додатковий алкоголь взяти із собою на власний розсуд та відповідно до смаків, можливостей та потреб організму)
    - «Як гуцули зорю зустрічають» (забава до світання. Участь в приготуванні страв та накривання на стіл. А далі… ;-) )[/FONT]

    [FONT=Times New Roman] [/FONT]
    [FONT=Times New Roman]22.00-02.00[/FONT][FONT=Times New Roman] – «Як гуцули водяника на дровах готують» (сауна)[/FONT]
    [FONT=Times New Roman] [/FONT]
    [FONT=Times New Roman]
    День другий (13-09-2009, неділя)[/FONT]

    [FONT=Times New Roman][/FONT]
    [FONT=Times New Roman] З 11.30 – пізній сніданок, ранній обід (перекуски, уха по-гуцульські, чай, кава і до того)[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT]
    [FONT=Times New Roman]А далі вже залежатиме від часу, коли кожному з нас доведеться покинути таємничі Карпати, для того щоб повернутись до мегаполісів та просто загазованих міст.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman][/FONT]
    [FONT=Times New Roman]Вартість участі – 50 у.о., 40 євро у.о. близько 400 гривень національної валюти (якщо не буде несподянок від влади), беремо й щирим золотом [/FONT]

  • #2
    Автора!

    Сообщение от Волх Посмотреть сообщение
    [FONT=Times New Roman]- «Як мавка лісова розважається із жертвою в тенетах» (бондаж)[/FONT][FONT=Times New Roman]- «Як мольфар виганяє нечисту» (порка)[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]- «Гуцульські захисні візерунки (наносяться на оголене тіло), для насолоди очей та відвертання від себе нечистих»[/FONT]
    [FONT=Times New Roman]- «Як виглядають карпатські тортури (плей пірсинг та віск)[/FONT]
    Кто будет исполнителем номеров?

    Комментарий


    • #3
      Re: Автора!

      Сообщение от Senior Посмотреть сообщение
      Кто будет исполнителем номеров?
      значит по порядку:
      миледи-луцк.
      тахей-львов (ну тут выяснилось под вопросом)
      юля-львов
      миледи/юкрейниан кет
      волх,астра.

      Комментарий


      • #4
        Re: Карпатські пустощі (програма)

        Честно говоря , я бы настоятельно не рекомендовал гостям приезжать в четверг или в пятницу во Львов, так как забронировать гостиницу или отель будет практически нереально в связи с тем что во Львове будет проходить форум книгоиздателей запланированный на 8-13 сентября.

        Комментарий


        • #5
          Re: Карпатські пустощі (програма)

          уууууу фест буде пыд час форуму... жесть. Тади я не попадаю. не можу щрадити вже 8 річній традиції :)

          Комментарий


          • #6
            Re: Карпатські пустощі (програма)

            Сообщение от sanger Посмотреть сообщение
            уууууу фест буде пыд час форуму... жесть. Тади я не попадаю. не можу щрадити вже 8 річній традиції :)
            ваше право

            Комментарий


            • #7
              Re: Карпатські пустощі (програма)

              Сообщение от sanger Посмотреть сообщение
              уууууу фест буде пыд час форуму... жесть. Тади я не попадаю. не можу щрадити вже 8 річній традиції :)
              але всеодно шкодуватимемо

              Комментарий


              • #8
                Re: Карпатські пустощі (програма)

                Дякую. Селя ві але деяким звичкам я не зраджую ніколи

                Комментарий


                • #9
                  Re: Карпатські пустощі (програма)

                  Шоновний Волхв. Я дуже хочу бути на цьому BDSM - паті!!! Мій нік на нашому сайті Алекс, досвід у мене не великий я тільки біля року в Темі, але мені дуже подобаеться і я є прихильником та шанувальником BDSM!!! Планую бути із подругою на "Карпатських пустощах" мій номер 80673602076, але краще пишить в Асю: 451909374, або в Скайп мій нік: nardep. Чекаю ваших повідомлень! Добиратись будемо власним авто прямо в готель! З повагою Алекс!

                  Комментарий


                  • #10
                    Re: Карпатські пустощі (програма)

                    Ребят, спасибо большое от нас за хороший отдых)))))

                    на что-то более развернутое постараюсь созреть попозжее.

                    Комментарий


                    • #11
                      Re: Карпатські пустощі (програма)

                      Сообщение от МиледиСМ Посмотреть сообщение
                      Ребят, спасибо большое от нас за хороший отдых)))))

                      на что-то более развернутое постараюсь созреть попозжее.
                      и вам спасибо
                      было так приятно вас уже видеть, и отдохнуть вместе, и познакомиться в живую

                      Комментарий


                      • #12
                        Re: Карпатські пустощі (програма)

                        Спасибо огромное организаторам и участникам действа за прекрасный отдых, интересные знакомства и приятное общение.

                        Неимоверно приятно смотреть на искусство Миледи, Зандера и иже с ними.

                        Поучительное мероприятие Сеньйора и Сеньйориты имели много откликов среди присутствующих.

                        Не лишним будет упомянуть о живописном месте, где проходило чудное действие.

                        Молодцы!

                        Ждем фото.

                        Комментарий


                        • #13
                          Re: Карпатські пустощі (програма)

                          Сообщение от Net Посмотреть сообщение
                          Не лишним будет упомянуть о живописном месте, где проходило чудное действие.

                          Молодцы!

                          Ждем фото.
                          До кого дотянулся и чьи контакты мне дали — выслал сссылки на альбомы для обработки. Постепенно формируется два альбома — только для участников и публично доступный. Доделается — покажу.
                          Для ускорения процесса можно мне в приват email и как Вы представлялись на встрече.

                          PS. Природа

                          PSS. Организаторам и гостям —огромное спасибо. За настроение, за место, за зрелища и хлеб (: Не без небольших накладок, но очень-очень хороший дебют. Хорошо-бы сделать мероприятие ежегодным.

                          Комментарий


                          • #14
                            Re: Карпатські пустощі (програма)

                            Сообщение от bestia Посмотреть сообщение

                            Красотища почти нереальная:).
                            Ух...
                            Скажите, а участники мероприятия жили в той гостинице, которая на фото?

                            Комментарий


                            • #15
                              Re: Карпатські пустощі (програма)

                              Сообщение от Martina Посмотреть сообщение
                              Красотища почти нереальная:).
                              Ух...
                              Скажите, а участники мероприятия жили в той гостинице, которая на фото?
                              К сожалению нет)))) там минимальные цены в три раза выше (гостинница нашего львовского градоначальника)
                              а жили в той которую кусочками видно на последних фото)

                              Комментарий

                              Обработка...
                              X