Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Встреча во Львове.

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • #16
    Re: Встреча во Львове.

    Здоровья всем)
    Интересно как вышло, думала, что тут есть уже отзывы, а оказалась, что первое право написать отзыв о вечеринке выпало мне)))))))) ну что же и за это тоже спасибо!))
    От себя и от той половины которая не пишет в инете, хочу написать очень просто, всем огромное Спасибо!!!)
    Отдельное Спасибо организаторам, ребята вы молодцы, ничего не упустили, даже мою личную просьбу.
    Особенно тронула теплая, почти семейная обстановка.
    Всегда рады быть у вас и рады принимать вас у себя.

    Я и Таурос
    Последний раз редактировалось BLOODYLOTOS; 10-31-2011, 05:44 PM.

    Комментарий


    • #17
      Re: Встреча во Львове.

      Ну что!? Буду сказать без бумажки! HALLOWEEN удался! По традиции, в первую очередь, конечно же огромная благодарность тем кто собрал немеряное количество нечисти в одном месте :). Видно было, что приложили немало сил чтоб наколдовать зажигательное местечко по всем параметрам... Также собственно большое спасибо тем благодаря кому Хеллоуин получился Хеллоуином :). Такого количества смерти, палачей, ангелов, демонов и эльфов я еще не видел - спасибо ребята. Было приятно наблюдать теплый и добрый проникающий в душу взгляд смерти. Палач-хохмач - это отдельная история :). Но и о традиционной теплой и дружеско-демонической обставновке не могу не сказать. Было супер. Так держать.
      Последний раз редактировалось Mr.T.Fister; 11-01-2011, 02:14 AM.

      Комментарий


      • #18
        Re: Встреча во Львове.

        Огромная благодарность организаторам за великолепную встречу! Все было здорово, тепло, очень по-дружески и уютно. Стол был просто бесподобен, за что отдельное спасибо!) Рада была встретить знакомых и познакомиться с новыми людьми. Ангелы, Белый и Черный, были просто великолепны!!! Шторм и ее палачи – аплодирую стоя, я поверила каждому жесту и слову, вы были просто неподражаемы! Отдельное спасибо хочу выразить львовянам за внимание, помощь в обустройстве, шикарную экскурсию по городу и отличную компанию!!!

        Комментарий


        • #19
          Re: Встреча во Львове.

          Огромное спасибо организатором за возможность встретиться и пообщаться, за заботу, душевность и позитив. Была очень рада встретить друзей, в силу расстояний и обстоятельств такие возможности не часты, конечно познакомится с новыми людьми. Спасибо Тахею, Хорту и Шторм за взрыв эмоций от вашего номера, это было так искренне, эмоционально и красиво, что дух захватывало.

          Комментарий


          • #20
            Re: Встреча во Львове.

            :)Всем привет! И огромное СПАСИБО организаторам(Миледи,Хорту,Тахею и Шторм),за то что собрали такое количество прекрасных людей. Была рада всех увидеть и иметь возможность познакомиться с новыми. Отдельное спасибо за экшен и за костюмы.) Вы МОЛОДЦЫ! Привет Киеву,Одессе!))

            Комментарий


            • #21
              Re: Встреча во Львове.

              ТАК! Великі спасибі за таку теплу зустріч!!!! А ще, окрім Києва і Одеси вітання Житомиру, Донецьку, Чернівцям

              Комментарий


              • #22
                Re: Встреча во Львове.

                Сообщение от Волх Посмотреть сообщение
                ТАК! Великі спасибі за таку теплу зустріч!!!! А ще, окрім Києва і Одеси вітання Житомиру, Донецьку, Чернівцям
                А ещё Белой Церкви, Ровно, Луцку и Кракову.

                Комментарий


                • #23
                  Re: Встреча во Львове.

                  [FONT="Century Gothic"]День наближався до кінця. [/FONT]
                  Яскраве, але по-осінньому холодне сонце опускалося за верхівки дерев. Зненацька за дверима замка почувся скрип коліс. З величезної чорної карети вийшла неймовірної краси Чорний Ангел у супроводі Демона й Генерала. Це були перші гості. Вони ввійшли в зал із величезним, укритим чорною скатертиною, столом. Вікна й двері були завішені такими ж чорними занавісками. Скрізь стояли запалені свічки, а по кутах гарбузові стражі зі страшними пиками й палаючими очницями.

                  Гостей вийшли зустрічати Пані Хеллоиуна, Кат, Чорний Демон і як не дивно, Чиста Душа. У слід за першими один за іншим, а те й цілими групами стали прибувати й інші представники нечисті. І кого тільки серед них не було?! І чарівна Темна Доміна, і ельфи, і наяда. А також величезний Ведмідь-Перевертень зі своєю прекрасною супутницею Чорною Кішкою. Навіть сама Смерть під руку з Катом не обминули замок боком. Були й ті, хто прийшов у подобі простих чесних людей, але варто було тільки глянути в очі й ставало зрозуміло, на чийому вони боці.

                  Запанувала ніч. Гості сіли за стіл, а Пані Хеллоуина виголосила перший тост. І тридцять сім наповнених келихів здійнялися, щоб вітати тих, що зібралися.
                  Через якийсь час шум веселощі перервала звістка про те, що з'явилася виняткова можливість побачити на власні очі народження білого й чорного Ангелів. Проґавити таке видовище можуть собі дозволити далеко не всі. У присутності збудженої громади голочка за голочкою, пір'їнка за пір'їнкою почали проступатися крила. Ще кілька хвилин - і от вони, два прекрасних Ангели, немов брати-близнюки, смиренні й незворушні очікують своєї долі. Їм дозволили політати небагато, але всьому приходить кінець. Чорного ангела відпустили, а білому було вирішено обрізати крила. Усі сиділи й із задоволенням спостерігали, лише Чиста Душа заступилася (за, що згодом була жорстоко покарана).
                  Гості пили й веселилися. Влаштовували конкурси на найшвидше й спритне поїдання Райських яблук. І всім було байдуже, що неподалік кат уже розкладає свої інструменти.

                  Аж ось у зал входить Інквізитор і прикликає тих, що зібралися виступити в ролі суддів над Чистою Душею. Одноголосною ухвалою був винесений вирок – кару через катування. «А Палач-то был мастак!» Він вклав всю свою відсутність душі, щоб Шановний Суд лишився задоволений. І ніщо - ні прохання, ні благання про прощення - не змусили здригнутися Його руку. У хід пішли флогери, кішка, снейк, батіг. А в довершенні всього Пані Хеллоувина особисто принесла самозречні свічки, і передала Інквізиторові для опоганення Чистої Душі воском. УСЕ! Справа зроблена. Переродження звершилось! Постала перед Суддями Чорно-Червона Бестія. Не залишилося й сліду від тієї, кого вона вже не пам'ятає.

                  Свято тривало. Чорний Демон пригощав гарячим м'ясом із мангала. Коньяк від Ведмедя Перевертня лився рікою. Ті, хто ще ранком не знали одне одного, стали гарними знайомими. А ті, хто товаришує давно, отримали задоволення від зустрічі й спілкування.

                  Небо на сході стало сіріти, закінчувався час темних. Гості стали роз'їжджатися у своїх каретах і екіпажах. Відвозячи в холодний осінній ранок часточку тепла, радості й надію на нові зустрічі.

                  Комментарий


                  • #24
                    Re: Встреча во Львове.

                    Хочеться виразити велику подяку усім хто взяв участь в цьому чарівному вечорі. Окрема подяка Волху і Регіні за допомогу в організацїї свята.

                    Комментарий


                    • #25
                      Re: Встреча во Львове.

                      Сообщение от Хорт Посмотреть сообщение
                      Хочеться виразити велику подяку усім хто взяв участь в цьому чарівному вечорі. Окрема подяка Волху і Регіні за допомогу в організацїї свята.
                      Дякую, але якща Регіна допомагала, то я тільки опосередковано!
                      А от Вам велике дякую! І насправді є за що!!! Спасибі! )

                      Комментарий


                      • #26
                        Re: Встреча во Львове.

                        Неймовірно вдячна усім хто завітав на вечірку. Новим та старим знайомим. Особлива подяка людям які допомагали зробити цю зустріч незабутньою.

                        Комментарий


                        • #27
                          Re: Встреча во Львове.

                          Велика подяка усім організаторам за теплий прийом,тематичнно-містичний вечір.Досить цікаві костюми,радо бачити старих знайомих і вітати нових у наших колах,Mr.T.Fister я приємно вражений красою вашої Афродіти.

                          Комментарий


                          • #28
                            Re: Встреча во Львове.

                            Сообщение от Painman Посмотреть сообщение
                            Mr.T.Fister я приємно вражений красою вашої Афродіти.
                            Спасибо от меня лично и отдельное спасибо от Надин за комплемент. Мы старались угадать с костюмами - и видно не прогадали ))). Нам встреча очень понравилось - так что будем рады снова увидится )).

                            Комментарий


                            • #29
                              Re: Встреча во Львове.

                              Немає за що,її краса в дійсності вище усіх похвал.

                              Комментарий

                              Обработка...
                              X