Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

У світі Морфея

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • У світі Морфея

    Вважається, що, поки тіло відпочиває, мозок дістає із глибин свідомості та відтворює важливі для нас Образи і ситуації.
    Але що ж відбувається насправді, поки ми спимо? Відповідь на це знає лише сам Морфей – Бог сновидінь і Майстер ілюзій… І Він готовий розповісти…


    В особливу ніч з 24 на 25 березня Морфей запрошує вас на екскурсію у свою реальність – у світ сновидінь та ілюзорних перетворень… Ви зможете розгадати таємниці віщих снів, полоскотати нерви нічними жахіттями, приєднатися до фантастичних баталій чи насолодитися еротичними мареннями… Будь-яка історія може бути втілена у Царстві Морфея. Головне повірити – у снах можливе все!
    Тільки не забудьте як слід підготуватися до цієї незвичайної подорожі. Ознайомтеся із правилами. І пам’ятайте: Морфей – прихильник фантомів та ілюзій. І його гостям дозволено… ні, швидше бажано підтримати традицію перетворень – «маски» вітаються. Якщо ж несила знайти гідний Образ для перевтілення, то підійде і піжама!

    Портал у Царство Сновидінь відкривається 24.03.2012р. у Львові. Вашими провідниками будуть Волх, Астра, Angelique і REGINA.

    mail: volh@bdsmlviv.in.ua
    ICQ: 206422158
    Вложения
    Последний раз редактировалось Волх; 02-20-2012, 04:01 PM.

  • #2
    Re: У світі Морфея

    Обязательно постараюсь к вам выбраться

    Комментарий


    • #3
      Re: У світі Морфея

      Сообщение от Shadow&Солце Посмотреть сообщение
      Обязательно постараюсь к вам выбраться
      Ура-Ура!!!! Очень будем ждать!) И радоваться когда увидим!!!!!! )
      Последний раз редактировалось Волх; 02-22-2012, 12:53 PM.

      Комментарий


      • #4
        Re: У світі Морфея

        А вот и не ура!
        К вам похоже не маленький десант собирается из Киева, а я в пролете. Ну как ту не плакать!
        Буду у Вас 8 марта плакаться в жилетку лично.

        Комментарий


        • #5
          Re: У світі Морфея

          Сообщение от ЛИЯ Посмотреть сообщение
          А вот и не ура!
          К вам похоже не маленький десант собирается из Киева, а я в пролете. Ну как ту не плакать!
          Буду у Вас 8 марта плакаться в жилетку лично.
          Вот и отличненько. Оставайся у нас аж до вечеринки. Тогда не только поплакаться сможешь)))))

          Комментарий


          • #6
            Re: У світі Морфея

            *коварно потирает лапки, готовит пижаму*

            Комментарий


            • #7
              Re: У світі Морфея

              Браво, Волх, бравооо!
              Как впрочем и всегда, интересно, вкусно, весело и душевно!!!
              Ты умудрился собрать у себя Киевлян больше, чем некоторые в Киеве на своей вечеринке.Прямо где же еще Киевлянам встречаться и знакомиться, как не во Львове! ))).
              Отличный пример проведения тематических вечеринок! Ты так удачно сподвиг всег участников к совместному творческому процессу, и результаты получились зрелищными!
              Спасибо девченкам, которые ухаживали внимательно за всеми участниками и вкусно кормили!
              Ты даже погоду подогнал теплую и солнечную, во преки всем прогнозам!
              Я не видела ни одного скучающего лица!
              Мне очень приятно писать благодарственные слова! Выходные удались на славу, спасибо!
              С нетерпением уже жду Пустощи!!!!

              Комментарий


              • #8
                Re: У світі Морфея

                Было здорово! При большом количестве присутствующих, удалось создать теплую и дружескую атмосферу.
                Спасибо за организацию и за хорошее настроение.
                Да, за погоду отдельное спасибо, стала у пригоді :)

                Комментарий


                • #9
                  Re: У світі Морфея

                  але кращий костюм однозначно був у ЛІЇ. Оплески, які переходять у овації.
                  Последний раз редактировалось Senior; 03-27-2012, 11:10 PM. Причина: Красный - цвет модераторов.

                  Комментарий


                  • #10
                    Re: У світі Морфея

                    Спасибо, друзья за чудесную встречу!!
                    Волх, Астра, Анжелик, Регина – вы большие молодцы!!))) Вам удалось создать атмосферу праздника, волшебства, сказочного сна))) Сна, который не рассеется с наступлением утра, а будет вспоминаться и греть душу еще очень долго.
                    Спасибо за вкусности и приятные подарки))
                    Отдельное спасибо за слайд-шоу!!! Таки есть, что вспомнить… Приятно вспомнить и насладиться воспоминаниями))
                    До скорых новых встреч!!

                    Миледи, Хорт, Наташа.

                    Комментарий


                    • #11
                      Re: У світі Морфея

                      Какая это была встреча... Впечатление, что друг друга знаем уже очень давно! Все эмоции сложно передать словами! Вы супер! Я очень-очень рад, что встретился с вами в реале! Жаль, что времени для общения было катастрофически мало:-(

                      Комментарий


                      • #12
                        Re: У світі Морфея

                        ребята, я вам уже, в целом, все сказала, и не раз. было настолько хорошо, что до сих пор уехать не могу ))))
                        отличная организация, отличная компания, отличные выступления - как запланированные, так и спонтанно-малоорганизованные. спасибо за приятный вечероночероутр - как организаторам, так и всем, кто был вокруг и "делал" событие своим присутствием.
                        лия, я влюблена в твой костюм.
                        луна, ты прекрасна.
                        красная шапочка, волк и охотник - вы убили меня символизмом выступления. это было очень сильно.

                        "бандеровцы", я вас люблю.
                        да вы в курсе
                        в общем, "аффтар", пешы исчо

                        Комментарий


                        • #13
                          Re: У світі Морфея

                          Особлива ніч...

                          Так буває тільки раз на рік, коли Морфей приходить до нас поки сонечко ще на небі!


                          Геката, Нікта і Фата-Моргана зустрічають Вас, і Вам навіть не страшно, вони привітні!
                          Можливо тільки з острахом відноситесь до Дон Жон Майстра_DSC0001-1.jpg
                          Місця небагато, але чи могло бути інакше? Коли стільки бажаних гостей Морфей поведе в свої володіння одночасно...

                          Роздане зілля
                          Портал відкрився і... і Ви, любі мої бачити першу ілюзію, сон, але такий до болю знайомий...
                          Згадуєте... Радієте... Ностальгія... Так само і я з Вами. Бо кожне зображення закарбувалось, навіть не в пам'яті, а просто на серці.
                          А це ж тільки перше марення...
                          Далі більше: казка, жах, ніжність, біль - це все сон про Червону шапочку, Сірого Вовка, Мисливця
                          _DSC0011-6.jpg
                          _DSC0022-13.jpg
                          _DSC0023-14.jpg
                          Шокувались? Розчулились? Були сльози прямо з середини?
                          О, так, Він любить дивувати і приголомшувати. Але що б він робив без Вашої уяви?
                          (Спасибі тим сміливцям, що придумали, виконали і дали мені змогу наслати на Вас цей чудовий сон. Міледі, Хорт, Наталі, Настя - Ви неперевершені!)
                          Медовуха та хренівка, що замінили амброзій, можливо дали змогу прийти до тями. Тютюн...
                          Але Ви ж пам'ятаєте, що це все ще "обійми Морфея"?
                          А от і Він, прокрадається в сон двух тендітних дівчат і...
                          вириває одну з обійм іншої, заставляючи кружляти над ліжком.
                          І тільки Макаревич в динаміках ніжно співа: "Он был старше ее, Она была хороша..."
                          _DSC0030-20.jpg
                          _DSC0032-21.jpg
                          _DSC0035-24.jpg

                          Але ж Морфей тільки грає. Він не розлучає. Повертає під ранок одну в обійми іншої. Це був лишень нічний страх
                          Завіса...
                          А йому мало, Він все щось хоче і від Вас. Ділить між собою і вимагає дивувати його.
                          Нехай Ми люди, але як божественно могли здивувати Олімп!
                          Білі - це ж треба було так згуртуватись і ...

                          Далі буде...
                          Последний раз редактировалось Волх; 04-03-2012, 12:58 PM.

                          Комментарий


                          • #14
                            Re: У світі Морфея

                            Ура ура! еще фоток хочу! )))

                            Комментарий


                            • #15
                              Re: У світі Морфея

                              Эх посмотрел и нахлынули воспоминания такие же как медовуха вкусные и приятные
                              Еще раз Спасибо!!!! за праздник. С нетерпением ждём следующих встреч!!!

                              Комментарий

                              Обработка...
                              X